Reis Gümrükleme Hizmetleri
Anasayfa
İhracat İşlemleri
İthalat İşlemleri
Transit İşlemleri
Antrepo İşlemleri
KOBİ Özel
Proje İşlemleri
Serbest Bölge İşlemleri


REİS ŞİRKETLER GRUBU
REİS ŞİRKETLER GRUBU

Bize Ulaşın
İLETİŞİM
 
HİZMET AVANTAJLARIMIZ
REİS GÜMRÜKLEME MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ 
 Tüm dış ticaret konusunda uzman kadro 
        Dış ticaret operasyon        
        Gümrükleme 
        Nakliye 
        Uluslararası bankacılık        
        Hukuk 
 Teknolojik altyapı 
 Gelişmiş iletişim altyapısı 
 Hızlı servis        
 Yüksek kalite standartı 
 Çözüm odaklı düşünce yapısı 
 Uygun maliyet        
 Gerçek 7/24 hizmet 

MOBİL OFİS

Hizmet sektöründe yer alan gümrükleme şirketimizin İstanbul ve Bursa’daki merkez ofislerden, Marmara Bölgesindeki tüm gümrük idarelerinde, müşterilerimiz adına işlem yapmaya devam ediyoruz.

2006 yılının başından itibaren tamamen kendi özgün fikrimiz ve tasarımımız olan “ MOBİL OFİS ” uygulamasını da devreye alarak, tüm müşterilerimize daha hızlı ve daha kaliteli servis vermeye başladık.

MOBİL OFİS NEDİR?

Mobil ofis, içerisinde normal bir gümrükleme ofisinde bulunan hemen her türlü teknolojiyi, donanımı, kırtasiye malzemesini, bilgi işlem ve ekipmanı ile donatılmış motorlu kara taşıtlarıdır.

Mobil Ofis Araçlarımızda İçi Özel Olarak Tasarlanmış ve Döşenmiş Van Tarzında Araç İçin;
Bilgisayar,
Printer,
Telefon, (GPRS ve FAX Destekli)
Scanner, (Tarayıcı)
Gümrük İşlemlerinde Lazım Olan Tüm Kırtasiye Malzemeleri,
Gümrük İşlemlerinde Kullanılan Matbu Formlar ve Döküman,
220 Volt Şehir Şebeke Cereyanı Üreten Donanım,
İnternet Bağlantısı,
Merkez Ofislerle 7/24 Bağlantı

MOBİL OFİS AVANTAJLARI

Mobil ofislerimizin en büyük avantajı verimliliğimize yani hizmet kalitemize yaptığı katkıdır. Aynı zaman da ofiste yapılacak birçok iş hareket halindeyken yahut ofise gelip gitmeden daha gümrükteyken yapılabildiği için işlemlerin çok daha hızlı yapılabilmesini sağlamaktadır.

Tam teşekkül bir ofis olarak hizmet verebilen mobil ofislerimizde, çalışanlarımızın daha iyi şartlarda çalışabilmesi amaçlanmış ve bunun için araçlarımız da klima, buzdolabı, thermocare ile donatılmıştır.

Bu amaçla bir adet Renault marka Kangoo tipi araç, bir adet Volkswagen marka Transporter tipi araç ve bir adet de Dodge marka Pick-up tipi araç tüm bu donanım ve teknolojiyle donatılmış olarak, müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

İçin de bulunduğumuz çağda en önemli şeyin ZAMAN olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden ofis merkezlerine uzakta bulunan birçok gümrük idaresinde görev yapmak zorunda olan (personelimiz) bizler hem yolda geçen zamanı, en önemlisi de gümrükteyken ortaya çıkan ofis imkânlarına olan ihtiyacımızı bu yöntemle çözerek daha hızlı, daha kaliteli ve daha verimli çalışma imkânı buluyoruz.

MOTO-KURYE

Müşterilerimiz ile aramızdaki evrak veya gitmesi gereken evrakların, aciliyet arz ettiği hallerde yine Honda marka scooter ve KTM marka endura tipi motorsikletler ile trafik tıkanıklığını dert etmeden işlerimizin hızlı bir şekilde devamını sağlıyoruz.

Aynı zamanda şehir içerisindeki resmi kurumlarda onay veya kayıt olması zorunlu, ihracat veya ithalat belgelerinizin de moto-kuryelerimiz tarafından en kısa sürede işlemleri tamamlanarak ofis merkezlerindeki veya mobil ofislerdeki arkadaşlarımıza ulaştırarak, gümrüklerdeki işlemlerimizin daha kısa sürede tamamlanmasıyla mesai vs. gibi gereksiz masraflara yol açılması önlenmektedir.

Moto-Kurye servisimiz şuan sadece Bursa'da ücretsizdir.

ONLINE GÜMRÜK BAĞLANTISI - EDI

EDI: ELECTRONIC DATA INTERCHANGE (Elektronik Veri Değişimi) dir. Ofisimizde beyanname tescil işlemleri bilgisayar ortamında, "EDI" kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Evraklar merkezimizde hazırlanıp tescil işlemleri de yine ofisimizde yapıldığından, zaman kaybı yaşanmamakta, işlemler azami hız ile tamamlanmaktadır. Kullanmakta olduğumuz özel bilgisayar yazılımlarındaki uyarı ve yönlendirmelerin de etkisiyle bireysel hatalar en aza indirilmektedir. Ayrıca; ofisimizde tescil işlemlerinin daha da hızlandırılması amacıyla Gümrük Modernizasyon Birim Başkanlığı'nın onayladığı Özel Hat (Kesintisiz Direkt Gümrük Bağlantısı) kullanılarak gümrük otomasyon ağına direkt bağlanılmaktadır. Gümrük müdürlüklerinde mevcut veri salonlarından yapılan işlemlerde bilgilere bir daha ulaşmak mümkün olmazken, bu bağlantı sayesinde ofisimizden yapılan tescil işlemlerinde gerektiğinde ilgili beyanname kayıtlarına ulaşılabilmektedir.

DİJİTAL ARŞİV

"Evrak kalabalıklarına paydos..."
Neticeye ulaşmış gümrük işlemlerine ait dosyaların tüm evrakları REİS GROUP tarafından dijital ortama alınmaktadır. Müşterilerimiz http://gumruktarife.com web adresinden çeşitli filtreleme seçenekleriyle dosyalarına ve bağlı evraklarının tümüne anında ulaşılabilmektedir. Böylelikle evraklar elinize ulaşmadan dış ticaret işlemlerinize ait evraklara ulaşabilirsiniz. Bu hizmetimiz aynı zamanda bir nevi dış ticaret istatistiğinizi de anında çıkartabilmeniz manasına gelir.

E-BİRLİK

Müşterilerimize en hızlı hizmeti verebilmek için gerekli teknolojik altyapı hazırlanarak e-birlik (Ofisten birlik ve ticaret odası tasdikleri) projesi kapsamında birlik onayları, birliklere evrak götürülmeden ofisimizden yapılmaya başlanmıştır. Ofisinden online tescil yapan ilk ve sayılı birkaç firmadan biri olan REİS GROUP, teknolojik gelişmelerin öncüsü olmaya devam edecektir.

 

    Bilgi Bankası —> 
   Hizmet Avantajları
   İstenen Belgeler

©Copyright 2009

www.reisgroup.com